Türk pilot, Razgatlıoğlu’nun yarışını hangi kanal canlı yayınlayacak!

1706
Türk pilot, Razgatlıoğlu'nun yarışını hangi kanal canlı yayınlayacak!

Dünya Süperbike Motosiklet (WorldSBK) Şampiyonası’nın yeni yıldızı Toprak Razgatlıoğlu, Arjantin’de zafer için yarışacak. Razgatlıoğlu’nun yarışını hangi kanal canlı yayınlayacak!

WorldSBK Dünya Şampiyonası’nın Arjantin ayağında zirve yarışı için Kawasaki ile yarışan Türk pilot Toprak Razgatlıoğlu zirve için Ducati’nin İspanyol pilotu Bautista ve Kawasaki Racing Team’in İngiliz pilotu Rea ile çekişecek.

1. yarışta Razgatlıoğlu 3. oldu

Dünya Süperbike Motosiklet (WorldSBK) Şampiyonası’nın Arjantin ayağının 1. yarışını 3. sırada tamamlayan Kawasaki ZX-10RR ile yarışan Turkish Puccetti Racing pilotu Toprak Razgatlıoğlu, 1. yarışla ilgili şunları söyledi: “Benim için o kadar kolay olmadı, ama sanırım tüm sürücüler bugün canla başla mücadele ettiler. Son iki turda ikinci sıraya çıkma girişimimin sınırını zorladım. Fakat, imkansız olduğunu gördüm ve üçüncülükle yetinmeye karar verdim. Bu sonuçtan gerçekten çok mutluyum. Bakalım ikinci yarışta neler yapacağım.”

Razgatlıoğlu’nun yarışı saat kaçta, yarışı hangi kanal canlı yayınlayacak!

Arjantin’de bugün (pazar) yapılacak ikinci ayak zirveyi kovalayan pilotlar için çok önemli. Sezonu üçüncü sırada bitirmeyi hedefleyen Razgatlıoğlu, her yarış biraz daha rakiplerine korku salıyor. Bugün yapılacak olan 2. yarışın startı Türkiye saatiyle 22:00’de… S Sport kanalından canlı yayınlanacak olan yarış öncesi kaçıranlar için 1. yarışın tekrarı da verilecek…