Vakko Patisserie Petit Four 1. yaşını ve yeni yılı birlikte kutluyor

35836
Vakko şıklığının lezzetli ilklerinden Vakko Patisserie Petit Four, geleneksel Fransız patisserie kültürünü şehrin gözde sosyal yaşam merkezlerine taşıyor.

Fransız pastacılığının en iyileri ile Vakko’nun buluşmasından doğan “Vakko Patisserie Petit Four” birinci yılını yeni yıla özel sunulan farklı lezzetlerle kutluyor.

İlk tadımda kalbinizi çalacak tatları, zarif sunumları ve çay saatlerine sunduğu lezzetler ile Vakko Patisserie Petit Four, yılbaşına özel hazırlanan yepyeni tatları ve birinci yıl keyfini 17 Aralık’ta müdavimleri ile paylaşıyor. Vakko şıklığının lezzetli ilklerinden Vakko Patisserie Petit Four, geleneksel Fransız patisserie kültürünü şehrin gözde sosyal yaşam merkezlerine taşıyor.

17 Aralık’ta lezzetlerle buluşturma daveti

Keyifli atmosferi ile Vakko Patisserie Petit Four; müdavimlerini 17 Aralık günü İstanbul Akmerkez, İzmir Egeperla ve Bodrum Palmarina lokasyonlarına birinci yılını kutlamaya ve müdavimlerini yeni yıla özel sunulan lezzetlerle buluşturmaya davet ediyor.

 

Vakko Patisserie Petit Four hakkında:

Şefleri, damakta iz bırakan lezzetleri ve Vakko mağazacılığının bir uzantısı olan özenli sunumlarıyla benzersiz bir Vakko deneyimi yaşatan Vakko Patisserie Petit Four; konsepti, mimarisi ve lüks alışveriş deneyimiyle Türkiye’nin en özel mağazalarından olan Vakko İstinyepark ve Vakko Zorlu’nun mimarları tarafından geliştirildi. Bu benzersiz atmosfer içinde gerçek artizanal Fransız pastacılığının büyülü dünyası bulunuyor.

Uzun ve özenli bir çalışmanın sonucunda hayata geçirilen Vakko Patisserie Petit Four’un lezzetli reçeteleri, Fransa’da gastronomi alanında verilen ve tüm dünyada mükemmellik göstergesi olarak

kabul edilen “Meilleur Ouvrier de France Patissier” (MOF) unvanının sahibi Philippe Chatelain danışmanlığında, Pasta Şefi Ghislain Gaille tarafından Vakko’nun kendi mutfağında hazırlanıyor.

Pastalarının yanı sıra Vakko Patisserie Petit Four, klasik Fransız mutfağının vazgeçilmez lezzetlerinden sandviç ve salatalar da hem sunumları hem de lezzetleri ile menüsünde damaklarda iz bırakacak bir deneyim sunuyor.