Volkswagen Ticari Araç’tan Şubat ayına özel fırsatlar

3030

Volkswagen Ticari Araç, 2019 modellerinin satışına çok özel kampanyalarla başladı. Yetkili satıcı stoklarında bulunan sınırlı sayıdaki 2018 model araçlarda ise; Şubat ayına özel indirim imkanı sunuyor.

2019 model satışına başlayan Volkswagen Ticari Araç, uygulamaya aldığı yeni kampanyasıyla tüm 2019 model araçlarda ÖTV/KDV indirimlerine ek olarak 12 bin TL’ye varan indirimler ve cazip kredi faiz oranları sunuyor.

Sınırlı sayıdaki 2018 model Caravelle, Caddy, Amarok ve Transporter modellerinde de cazip fırsatlar devam ediyor. Şubat ayı boyunca devam edecek kampanya ile, ÖTV/KDV indirimlerine ek olarak kısa bir süre için yüzde 10’a varan indirimlerle bu modellere sahip olmak mümkün.

%0’dan başlayan cazip kredi faiz oranları

Kampanya süresince, Volkswagen Ticari Araç’ın ürün gamındaki modeller için, sunduğu indirimlere ve ÖTV/KDV indirimlerine ek olarak, yüzde 0’dan başlayan faiz fırsatı sunuluyor. Kampanya kapsamındaki 40 bin TL’ye 6 ay vadede yüzde 0 faiz oranı ve 80 bin TL’ye 36 ay vadede yüzde 1,79 faiz oranı gibi cazip faiz oranları var.