Yamaha, Eicma’da 2020 modellerini tanıttı…

23079

Tüm segmentlerdeki 2020 modellerini Milano’da düzenlenen Eicma’da sergileyen Yamaha Motor, sürücülerin ilgi odağı haline dönüşen scooter, supersport, hypernaked ve sportheritage serilerinin yeni ve yenilenen motosikletlerini meraklıları ile buluşturdu.

Yamaha’nın sürüşü konfora dönüştüren 2020 modellerinden bazıları…

Yeni TMAX Tech MAX, en yüksek teknik özelliklere sahip sportscooter…Tam donanımlı premium model, olağanüstü hızlanma ve yüksek seyir hızı için daha güçlü torkve uzun mesafeli yolculuklar için yeni bir 560 cc motor ile donatıldı. Hafif şasisi ile kalabalık şehir sokaklarında gezinmek için de ideal seçenek olarak öne çıkıyor.

Yamaha, yepyeni Tricity 300 ile Urban Mobilitysegmentini bir üst seviyeye taşıyor. Güçlü torku ve mükemmel hızlanması Tricity 300’ü şehir içinde ve dışında seyahatin hem en ekonomikhem de en hızlı yolu haline getiriyor.İkili yatabilen ön tekerlekler, sorunsuz viraj alma için ekstra yol tutuşu sağlıyor ve hafif gidon ile dar boyutları, sıkışık caddelerde ilerlemeyi kolaylaştırıyor. Her durduğunuzda otomatik Tilt-lockAssistSystem denge ve kolaylık sağlıyor ve yeşil ışık yandığında, iyi tepki veren 300 cc Blue Core motor varış noktasına rekor bir sürede ulaştırıyor.

MT-25 agresif yeni görünüm ile her zamankinden daha fazla MT özelliği taşıyor. Daha agresif kafa tasarımı, yeni ters amortisörler ve yeniden tasarlanan geniş yakıt deposu, dinamik MT ailesi görünümünü vurgulayarak son 250 modelini ortaya çıkarıyor.Performans odaklı teknolojisiyle güçlü yeni bir tarza sahip olan yeni nesil MT-25, büyük motosiklet statüsünü hafif model çeşitliliğiyle birleştiriyor.

Yamaha Motor ilk yarışını kuruluşundan sadece 10 gün sonra kazandı. Bu güçlü yarışma arzusu ve kazanma hazzıYamaha’nın kimliğini bugün detamamlamaya devam ediyor. Yeni YZF-R1 gibi yüksek performanslı supersport motosikletinitasarlamasını sağlayanda bu tutku. En sofistike motor ve şasi teknolojisiyle ortaya çıkan yeni YZF-R1, Yamaha’nın en üst düzey supersport motosikleti… Yeni nesil LED farlar ve yeniden şekillendirilen LED lambalar, bu motosikletin heybetli duruşuna güç katıyor. Yeni Fren Kontrolü (Brake Control, BC) ve Motor Freni Yönetimi (Engine Brake Management, EBM) sistemleri ile kontrol tam olarak sürücüye kalıyor.

Yeni Tracer 700, neredeyse her sürüş tarzına yönelik gelişmiş performans, daha fazla konfor ve daha dinamik bir stil sunmak için radikal bir şekilde yeniden tasarlandı ve geliştirildi.Agresif yeni yüzü ve daha belirgin tarzıyla yeni Tracer 700, her sürüşte yüksek adrenalin yaşatıyor. Mesai sonrası veya hafta sonunda, bu dinamik SportTourer, olağanüstü performansı ve hafifliğinin sağladığı çeviklik ile haftanın 7 günü sürücüsünün yanında.