Yamaha Bursa açıldı…

2232

Nilüfer’de hizmete giren Yamaha Bursa’nın açılışı Bursalı motosiklet severlerin yoğun katılımıyla oldukça renkli geçti.

Satış, servis ve yedek parça hizmeti ile tüketicisine ulaşacak Yamaha Bursa’nın açılışı Yamaha Motor Türkiye Ülke Direktörü Hakan Kaya ve Yamaha Bursa Moto İşletme Sahibi Fahri Kartal’ın ev sahipliğinde gerçekleşti.

Nilüfer’de açılan Yamaha Bursa, tüm Bursa ve çevre illere kadar motosiklet ihtiyacını destekleyecek konumda yer alıyor. Yaklaşık 1000 metrekare alanda hizmet veren Yamaha Motor Türkiye’nin yetkili bayisi Yamaha Bursa markanın tüm ürün grubu ve aksesuar koleksiyonu satışta olacak.

“Yamaha Bursa, Bursa ve çevresinin ihtiyacını karşılayacak”

Yamaha Türkiye Ülke Direktörü Hakan Kaya, “Markamızın ana felsefesi Kando’dan hareketle, müşteri beklentilerini aşan ürün ve hizmetler vermeye devam ediyoruz. Yaşam boyu Yamaha bağlılığı yaratmanın ve müşteri beklentilerini aşan hizmetler sunmanın güçlü iletişim, dijital dönüşüm, etkin müşteri deneyimi, operasyonel dönüşüm ve etkin ilişki yönetiminden geçiyor. Tüm yetkili hizmet noktalarımızda olduğu gibi yeni eklediğimiz Bursa Moto da kusursuz hizmet anlayışımızı her alanda gösteren yeni adresimiz. Tüm 2022 model motosikletlerin stoklar çerçevesinde satışa sunulacağı Yamaha Bursa, hem konumu hem geniş ürün gamı hem de servis hizmeti ile Bursa ve çevresinin ihtiyacını karşılayacak” dedi.

Yamaha tecrübe ve kalitesi Bursalılarla buluşuyor…

Yamaha’nın premium hizmet algısını bütünüyle gözler önüne seren konseptiyle açılan Yamaha Bursa’nın açılışında konuşan işletme sahibi Fahri Kartal, “Yamaha tecrübe ve kalitesini Bursalı motosiklet severlerle buluşturmuş olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bursa’nın nüfusu çok genç ve motosiklet kullanım oranları ülke ortalamasına bakıldığında oldukça yüksek. Kullanıcıların Yamaha’nın tüm dünyada her segmentte lider, yüksek teknolojiye ve yüksek 2. el değerine sahip motosikletlerini heyecanla beklediklerinden eminiz. Ürün, aksesuar, yedek parça ve satış sonrası hizmetlerle müşterilerin tüm beklentilerini tek noktadan karşılıyor olacağız” dedi.