Yeni BMW X2’nin Lansman Partisi Bodrum’a damgasını vurdu

2848

Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörü olduğu BMW’nin ev sahipliğinde ve küratörlüğünü Les Benjamins markasının yaratıcısı ve kreatif direktörü Bünyamin Aydın’ın üstlendiği özel bir partiyle Yeni BMW X2 tanıtıldı.

Serafina Mare Bodrum’da gerçekleşen özel davette Bünyamin Aydın’ın, Yeni BMW X2’nin dinamik, maceraperest ve genç ruhundan ilham alarak tasarladığı kapsül koleksiyonu ilk kez sergilendi.

Moda, otomobil, iş, cemiyet ve sanat dünyası bir araya geldi

Les Benjamins x BMW X2 daveti, moda, otomobil, iş, cemiyet ve sanat dünyasından isimleri bir araya getirdi. Kompakt Premium SUV segmentinin kalıpları yıkan en yeni oyuncusu Yeni BMW X2’nin tanıtıldığı gece, DJ Doğuş Çabakçor ve Bünyamin Aydın’ın etkileyici B2B (back 2 back) performansına da sahne oldu.

Kurucusu ve kreatif direktörü olduğu Les Benjamins markasının tasarımlarında hikayeleri, kültürleri, gelenekleri ve ritüelleri harmanlayarak günümüz sokak modasına yansıtan Bünyamin Aydın, ilk kez bir otomobilden esinlenerek, Yeni BMW X2 için bir kapsül koleksiyon hazırladı. Yeni BMW X2 ve Les Benjamins’in dinamik, maceraperest ve genç ruhu bu özel projenin de temelini oluşturdu.

Yeni BMW X2, özel bir koleksiyona ilham kaynağı oldu

Gecede BMW / MINI / BMW Motorrad Genel Müdürü Uğur Sakarya Yeni BMW X2’nin otomobil dünyasına getirdiği alışılmışın dışında, ezber bozan, genç ve dinamik ruhunun Les Benjamins’in tasarımlarıyla moda dünyasında da ifade bulmuş olmasının heyecan verici olduğunu belirterek; “Bu özel proje ile sizlerle buluşmaktan keyif duyduk. Sınıfının en yeni ve en ilham verici temsilcisi olan Yeni BMW X2’nin, bu kez özel bir koleksiyona ilham kaynağı olması son derece etkileyici.” dedi.

“Yeni BMW X2, 2018 yılının en parlak yıldızlardan biri olacak.”

Yeni BMW X2’nin Kompakt Premium SUV segmentine genç ve dinamik bir yorum getirdiğini belirten Uğur Sakarya, aracın aynı zamanda BMW Spor Aktivite Coupé sınıfının da en yeni temsilcisi olduğunu söyledi. Yeni BMW X2’nin iç ve dış tasarımı ile kalıpların dışında özgün bir yaklaşıma öncülük ettiğini söyleyen Sakarya, çevik sürüş performansının yanında yenilikçi teknolojisiyle de Yeni BMW X2’nin, 2018 yılındaki X Zamanı odaklarını destekleyen en parlak yıldızlardan biri olacağına inandıklarını sözlerine ekledi.

2 motor ve 3 donanım seçeneği

Kompakt Premium SUV segmentinin ve BMW Spor Aktivite Coupé sınıfının en yeni ve en ilham verici temsilcisi Yeni BMW X2, sDrive18i ve xDrive20d olmak üzere iki motor seçeneği, Premium Line, M Sport ve BMW tarafından ilk kez sunulan M Sport X tasarımları ile BMW tutkunları için Haziran ayı itibariyle showroomlarda yerini aldı.

Les Benjamins x BMW X2 Kapsül Koleksiyonu

Bünyamin Aydın, Yeni BMW X2 için tasarladığı özel kapsül koleksiyonda, aracın performansının yanı sıra, dış ve iç dizaynındaki detaylardan ilham aldı. Yeni BMW X2’nin ergonomik formları, lansman modelinde kullanılan özel metalik altın rengi, çizgileri ve boyutları, Aydın’a kapsül koleksiyonda ilham veren detaylardan bazıları…