Ford Pick-up’lar hakkında bildiğin her şeyi unut!

4189

Ford Pick-up’lar hakkında bildiğin her şeyi unut!:Avrupa’nın en büyük etkinliği olan Gamescom çerçevesinde lanse edilen Yeni Ford Ranger Raptor ile ilgili bilgi veren Ford Avrupa Performans Direktörü Leo Roeks; “Ford Pick-up’lar hakkında bildiğin her şeyi unutun!” dedi.

Avrupa’nın en çok satılan pick-up ünvanına sahip olan Ford Ranger’in en yüksek performanslı versiyonu Ford Ranger Raptor, ilk kez Almanya Köln’de yapılan dünyanın en büyük fuarlarından olan Gamescom’da görücüye çıktı. Forza Horizon 4 video oyununda da yer alan Yeni Ford Ranger Raptor, gerçek performans meraklıları için, Ford Performance tarafından geliştirilen ilk Ranger…

Yeni Ford Range Raptor için ‘ZOR’ diye bir şey yok!

Ultra güçlü bir şasiye kavuşan Raptor’da, 10 vitesli otomatik şanzıman görev yapıyor. Ford’un 2.0 litrelik EcoBlue dizel motorunun Bi-turbo versiyonuyla desteklenen Yeni Ford Range Raptor, 213 PS güç ve 500 Nm torka sahip. Adeta safkan bir çöl yarışçısı olan Raptor, özel olarak geliştirilen süspansiyonu sayesinde en yüksek hızda bile, en zor arazi koşullarını hiç zorlanmadan geçme imkanı sunuyor.

Sonbaharda satışa sunulacak

Yeni Ford Ranger Raptor, önümüzdeki sonbaharda önce Avrupa’da sonra dünya genelinde satışa sunulacak. Türkiye’ye ise 2019 başlarında gelmesi bekleniyor.