Yeni Nissan Juke’a ait ilk görüntüler

1897

Nissan’ın sır gibi sakladığı Yeni Nissan Juke’a ait fotoğraflar İngiltere’deki son testte nihayet yüzünü gösterdi. Yeni Nissan Juke’a ait ilk görüntüler, Juke hakkında önemli detaylar veriyor.

Pazara ilk çıktığı 2010 yılından bu yana 1 milyon adetten fazla satılan Juke’un yenisi ile ilgili detaylar gün yüzüne çıkmaya başladı. İngiltere’deki son testlerden sonra Nissan tarafından paylaşılan 3 adet fotoğraf Nissan Juke’a ait ipuçları veriyor.

Nissan tarafından sağlanan, yeni nesil Juke prototipinin bu yeni görüntüleri, ızgaranın öncekinden çok daha büyük olacağını gösteriyor.
Kamuflajlı tasarımının altında, şimdi yatay ve iki parçadan oluşan yeni kuyruk lambaları olduğunu tahmin etmek mümkün.

Bu elbisenin altında neredeyse tanıdık olan her şey değişecek gibi görünüyor!

Bu elbisenin altındaki her şey değişecek

Görsellerde de gördüğünüz gibi, kapıların panel kısmına yerleştirilen aynaları bir tarafa bırakırsak, siluet; neredeyse on yıl önceki modeli andırıyor. Brexit’in belirsizliklerine rağmen, İngiltere’nin Sunderland fabrikasında da üretimi devam edecek Yeni Juke; yine de bir şeyler gizliyor görüntüsü veriyor. Çünkü, bu elbisenin altında neredeyse tanıdık olan her şey değişecek gibi görünüyor! Nissan, yolcular için daha fazla alan sağlamak için yukarı doğru revize edilmiş bir şablonu baz almış. Yine de daha önce yeni Juke’a ilişkin verdiğimiz haberlerde de değindiğimiz gibi; Juke2, Renault Captur ile birçok benzerlik taşıyacak.

Üç ve dört silindirli benzinli motor ve 1.5 Blue dCi dizel motorla sunulacak.

3 Eylül’de lansmanı yapılacak

Sızan bilgiler yetersiz de olsa, yeni Juke, aktifleştirilebilen otonom bir sürüş embriyosu olan ProPilot teknolojisine sahip olacak. Bununla birlikte, şu anda motorlarda herhangi bir gösterge yok.. Üç silindirli 1.0 litre ve dört silindirli 1.3 turbo-benzinli Renault-Nissan grubununun ortak kullandığı motorların yanında ayrıca dizel 1.5 Blue dCi’yi bulacağımız neredeyse kesin gibi gözüküyor. Yeni Juke, Dünya lansmanını 3 Eylül’de yapacak.