Yeni Peugeot 508 SW hibrit siparişleri başlıyor

Peugeot, Yeni 508 SW’u tanıttı

1811
Yeni Peugeot 508 SW Hibrit

Peugeot’un uzun zamandır beklenen modeli Yeni 508 Sedan ve 508 SW satışları başladı. Şarj edilebilir hibrit seçenekleri  siparişleri ise önümüzdeki ay başlıyor.

Yeni Peugeot 508 Sedan’ın başarılı tanıtım ve satışa sunulma sürecinin ardından Peugeot, Mayıs’ta başlattığı tanıtımı  Eylül 2019’a kadar sürdürecek. Öncelliği Avrupa pazarına veren Peogeot SW versiyonunun tanıtımıyla birlikte satışa sunacak. Yeni 508 Sedan ve SW’un 225 HP gücündeki şarj edilebilir hibrit benzinli versiyonu ise ülkeye bağlı olarak 7 Haziran 2019’dan itibaren sipariş verebilecek.

Peugeot 508 SW

Üstün sürüş özellikleri sergiliyor

İlhamını “Shooting Brake” tasarım yaklaşımından alan yeni Peugeot 508 SW, son derece rekabetçi D segmenti station wagon pazarının kurallarını yeniden yazıyor. Sedan versiyondan transfer edilen çerçevesiz camların ve kapıların katkısıyla ortaya çıkan zarif ve atletik görünümüyle yeni Peugeot 508 SW heyecan uyandıran çarpıcı bir görünüm sergiliyor. Geniş yaşam alanı ve fonksiyonel bagajıyla yeni Peugeot 508 SW, atletik zarafetini pratik bir yapıyla birlikte sunuyor. Yeni Peugeot 508 SW, mükemmel direksiyon ve süspansiyon sistemiyle, markanın DNA’sına da sadık kalarak üstün sürüş özellikleri sergiliyor.

Yeni Peugeot 508

En güncel sürüş destek sistemleri

Yeni Peugeot 508 SW, sunduğu son nesil Peugeot i-Cockpit ile ileri teknoloji, çekici ve son derece zarif bir deneyim vaat ediyor. En güncel sürüş destek sistemleriyle donatılan yeni 508 SW böylece yeni EuroNCAP gereksinimlerini karşılıyor ve yüksek güvenlik seviyesiyle dikkat çekiyor. Versiyona bağlı olarak sunulan Gece Görüş Sistemi (kendi segmentinde rakipsiz) ve Şerit Takip Sistemi ile birlikte çalışan Adaptif Hız Sabitleme Sistemi, otonom sürüşe giden yolda önemli bir adım oluşturuyor.

+Tüm Peugeot Haberlerine BURADAN
+Tüm Peugeot Kampanyalarına BURADAN Ulaşabilirsiniz

2 benzinli, 4 dizel motor seçeneği

Yeni Peugeot 508 SW yeni nesil PureTech ve BlueHDi (büyük oranda SCR teknolojisi ile donatılan) motorlarla yollara çıkıyor. İki adet 1,6 litre hacimli benzinli dışında 1,5 litre ve 2,0 litre olmak üzere dört farklı dizel versiyon sunuluyor.

Benzinli cephesinde başlangıç versiyonu PureTech 180 S&S EAT8 iken bir üst basamakta PureTech 225 S&S EAT8 yer alıyor. Dizel cephesinde ise BlueHDi 130 S&S 6 ileri manuel, BlueHDi 130 S&S EAT8, BlueHDi 160 S&S EAT8 ve BlueHDi 180 S&S EAT8 devreye giriyor.

Tüm bu motorlar Ocak 2020’den itibaren geçerli olacak olan Euro6.d normunu ve buna hazırlık niteliği taşıyan Euro6.d-temp normunu karşılıyor. Gerçek yaşamdaki tüketim değerlerini yansıtan WLTP prosedürlerine uygun olarak belirlenen değerlere göre bu motorlar sınıfının en düşük CO2 emisyon değerleriyle dikkat çekiyor.

508 Sedan ve SW’un hibrit benzinli versiyonu 225 HP güce sahip

Sessiz ve sakin bir elektrikli sürüş deneyimi vaat eden yeni 508 Sedan ve SW’un 225 HP şarj edilebilir hibrit benzinli versiyonu ülkeye bağlı olarak 7 Haziran 2019’dan itibaren sipariş edilebilecek.