Bayern Münih – Beşiktaş maçının yolu Nissan bayilerinden geçiyor

2162

Nissan yetkili satıcıları yılın en uzun gecesi olan 21 Aralık’ta gece 21:12’ye kadar açık… 23-24 Aralık’ta Nissan yetkili satıcılarını ziyaret edenlerden 5 çifti ise sürpriz bir armağan bekliyor…

Aralık ayı boyunca tüm binek modellerin Aralık 2017 motorlu taşıtlar vergisini üstlenen ve 4 bin TL’ye varan fiyat avantajlarının yanı sıra 40 bin TL’ye kadar sıfır faizli kredi imkanı sunan Nissan, yılın en uzun gecesinde müşterilerine ekstra hizmet sunmak için yetkili satıcılarını 21:12’ye kadar açık tutuyor.

Türkiye genelindeki tümNissan yetkili satıcıları, 21 Aralık gündönümünde özel çalışma saatleri boyunca, araç sahibi olmak isteyenlere yılın son fırsatlarını sunuyor. 2018 yılı MTV sistem değişikliğinden etkilenmeden hayallerindeki Nissan modeline sahip olmaları için konuklarını Nissan Yetkili Satıcı’larına bekliyor.

Yılın son fırsatları

SUV’un lideri Nissan, dünyanın en çok satan SUV modeli X-Trail ve Türkiye’nin en çok satan Crossover modeli Qashqai  için sıfır faizli 40 bin TL finansman desteği sunuyor. Şehrin vazgeçilmezi Micra 12 bin TL, şehrin haylazı JUKE ise 18 bin TL’ye sıfır faizli 12 ay vadeli finansman kolaylığı ile sunuluyor. Navara’da ise isteyene 50 bin TL’ye 12 ay vadeli yüzde sıfır faiz kampanyası isteyene 6.500 TL’ye varan nakit avantajı sunuyor.

Cazip kampanyalar ve etkinliklerle heyecanı her alana taşıyan Nissan ayrıca, 23-24 Aralık tarihlerinde Nissan Yetkili Bayilerini ziyaret ederek test sürüş günlerine katılan 5 kişiye çekilişle 14 Mart 2018 tarihinde Beşiktaş JK’nın ev sahipliğinde Vodafone Park’ta oynanacak Bayern Münih maçına çift kişilik bilet hediye ediyor.