Yüce Auto Skoda’da duygusal veda

9398
Yüce Auto Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yüce, Tolga Senyücel’e hizmetlerinden dolayı plaket verdi.

2013 yılından bu yana sürdürdüğü Yüce Auto Skoda Genel Müdürlüğü görevinden 1 Şubat 2018 tarihi ile ayrılan Tolga Senyücel onuruna, Yüce Auto Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yüce tarafından veda yemeği düzenlendi.

Yemeğe, Yüce Auto Yönetim Kurulu üyeleri ve tüm Yüce Auto Skoda çalışanları katıldı.Veda yemeğinde bir konuşma yapan Ahmet Yüce, Tolga Senyücel’in Genel Müdürlüğü döneminde marka adına birçok rekorun kırıldığını hatırlatarak “2013 yılından bu yana satış grafiğimiz başta olmak üzere bir çok başarıya imza attık. Bu başarının yanında “vizyoner” bir kimliğe kavuşmak da çok önemliydi. İşte tam da burada “liderlik” kavramının devreye girdiğini gördük. 2013’ün Nisan ayında Tolga Senyücel’in Yüce Auto Skoda Genel Müdürü olmasıyla birlikte değişim ve gelişim süreci hız kazandı ve markamızı bir adım daha öteye taşıdı“ dedi.

“Başarı ekip işidir“

Tolga Senyücel ise tüm Yüce Auto Skoda ekibine Genel Müdürlüğü süresince verdikleri destek için teşekkür ederek “Başarılar ekip çalışması ile gerçekleşir. Biz de tüm bu başarıları hep birlikte gerçekleştirdik. Yüce Auto ailesine teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim“ dedi.Konuşmaların ardından Yüce Auto Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yüce, Tolga Senyücel’e plaket takdim etti.

BENZER SKODA HABERLERİ

2017’de Euro NCAP’ten 5 yıldız alan ikinci Skoda modeli Skoda Karoq

Elektrikli araç üretimi için Skoda, yatırım atağına başladı

Yeni Skoda Fabia 8 Mart 2018’de Cenevre’de dünya prömiyeri yapacak

Skoda Fabia R5 Monte Carlo Rallisi’nde şampiyonluğa koşuyor