Yüce Auto’ya en iyi distribütör ödülü

1177

Skoda tarafından global olarak düzenlenen yıllık performans değerlendirmesi “En İyi Distribütör Ödülü”nü, Yüce Auto kazandı.

Çekya’nın Başkenti Prag’da düzenlenen törende Skoda Auto Pazarlama Direktörü Marc-Andreas Brinkmann tarafından pazarlama ve kalite süreçleri gelişimi kategorisinde 2018 yılının “En İyi Distribütörü“ ödülü, Yüce Auto Skoda Genel Müdürü Zafer Başar’a takdim edildi. Pazarlama Müdürü Burcu Bozkurt ve Skoda’da Bayi ve Süreç Geliştirme Müdürü Özgür Taşkın’da törende hazır bulundu.

Türkiye’deki Skoda marka gelişim performansı

Şirket 2018 yılı boyunca gerçekleştirilen pazarlama projeleri ile Türkiye’deki Skoda marka gelişim performansı, marka imaj ve algı gelişimi, Yetkili Satıcı Kurumsal Kimlik Yatırımlarının hızla hayata geçirilmesi ve kalitesel süreçlerdeki gelişim konusundaki çalışmaları, Skoda Auto tarafından ödüle layık görüldü.

Yüce Auto, Skoda’nın marka imajı puanını 7.7’ye yükseltti

2018 yılında özellikle dijital pazarlama alanında gerçekleştirdiği çalışmaları daha önce de çeşitli ödüllerle taçlandırılan şirket, Skoda’nın marka imajı puanını Pazarlama Performans Ölçümleme Araştırmasına göre (Marketing Performance Monitor), 2018 yılında 7.2’den 7.7’ye yükselerek önemli bir başarıya imza attı.

TÜM SKODA HABERLERİ İÇİN TIKLAYIN