Yüzlerce motosikletçi “Beni Fark Et” etkinliğinde

Geçtiğimiz aylarda Basın Ekspres’te kapılarını açan Türkiye’nin ilk designer outlet’i Oasis, insan odaklı bir etkinliğe imza atıyor.

3028

Türkiye’de gerçekleşen motosiklet kazalarına dikkat çekmek ve trafikteki diğer araç sürücülerinde, motosikletleri fark etmeleri konusunda bilinç oluşturmak amacıyla Motosiklet Kullanıcıları ve Sporları Federasyonu’nun öncülüğünde farkındalık buluşması gerçekleştirilecek.

Motosiklete gönül veren binlerce sürücünün katılacağı “İstanbul Oasis Motosiklet Buluşması”, 14 – 15 Ekimtarihlerinde Oasis Designer Outlet’te yapılacak.

İki gün sürecek buluşmada motosiklet dünyasının en önemli isimleri, “Motosikletleri Fark Edin” ana mesajıyla söyleşiler gerçekleştirip Türkiye’de motosiklet kullanıcılarının karşılaştıkları sorunlara dikkat çekecek.

Nurol Park, Oasis Designer Outlet‘te yüzlerce motosikletlinin katılacağı dev kortej, konserler, motor şovları ve yarışmalar gibi çeşitli etkinliklerin gerçekleşeceği buluşma cumartesi ve pazar sabahı saat 10’da başlayıp, tüm gün süren etkinliklerden sonra akşam 22.00’de başlayacak konserlerle noktalanacak.